Küçük ev aleti · Russell Hobbs · Denizli
Assist Grup Servis Denizli'de Russell Hobbs kahve makinesi: arızalar ve destek hattı
Russell Hobbs kahve makinesi Assist Grup Servis'in kapsamı dışındadır; Denizli adresindeki aletin onarımı Russell Hobbs servisindedir. Hattın numarası bu sayfada.

Denizli Russell Hobbs kahve makinesi: ölçü dışı belirtiler
Telefonda aynı sözcükler geçiyorsa kayıt bu listeye göre açılır.
- Pompa çalışıyor, fincana kahve gelmiyor
- Kahve ılık çıkıyor
- Akış damla damla geliyor, kireç uyarısı açık
- Makinenin altı ıslak
- Değirmen sıkışıyor, çekirdek kırılmıyor
- Buhar çubuğu buhar vermiyor
- Türk kahvesi makinesinde köpük taşar, pişirme hiç bitmez
- Ekranda yanıp sönen simge
Russell Hobbs kahve makinesinden sulu ya da ılık kahve çıkıyorsa suçlu çoğunlukla kiredir. Su yolları ve pompa basıncı de etkilidir; rezistans ile sıcaklık sensörü üreticinin servisinde ölçülür. Model kodu ve belirti elinizdeyse üretici hattında bekleme süresi kısalır. Onarımın adresi üreticinin hattıdır.
Üreticinin servisi kendi yedek parçasını kullanır; yedek parçanın garanti şartı tamirden önce öğrenilebilir.
Aramadan önce
Gövde açılmadan- Süt köpürtüldükten sonra çubuktan kısa bir buhar çıkarılır; içeride kuruyan süt kanalı tıkar.
- Kireç uyarısı yanınca üreticinin çözücüsüyle kireç programı gecikmeden çalıştırılır.
- Sert suda filtre kullanın; pompa ve ısıtıcının ömrü uzar.
- Çıkarılabilen demleme ünitesi haftada bir kez akan suyun altında yıkanır.
Üretici servisinin baktığı noktalar
Şüphelenilen parça hatta söylenebilir.
- Öğütücü ve demleme ünitesi
- Contalar, hortumlar ve sızıntı noktaları
- Kanal kireci ve pompa basıncı
- Isıtıcı ve sıcaklık algılayıcısı
Denizli adresinden üreticiye
Aramadan önce hazır olması gerekenler.
Model etiketi ile fatura elde ise görüşme kısa tutulur. Denizli adresinden çıkan aletin nereye gideceğini hat, adres okunduktan sonra bildirir.
Tüketici hakları
Garanti döneminde tamir masrafı üreticinin hanesine yazılır. Uyuşmazlıkta Denizli tüketici hakem heyetine TÜBİS (e-Devlet) üzerinden başvurulur.
Onarıma değmiyorsa
Tamire değmeyecek alet için yol geri kazanımdır; Denizli genelinde belediye noktaları ile mağaza kutuları bu aletleri alır.
Hazırlık
- Ölçü dışı değerin ilk görüldüğü tarih ile hangi kullanımda belirdiği
- Düşme, ıslanma, önceden açılma: aletin geçmişi
- Ek parçalar (şarj aleti, hazne, süzgeç) eksiksiz mi
- Uyarı lambasının ya da ekran simgesinin verdiği tepki: sabit mi, yanıp sönüyor mu
- Ulaşılabileceğiniz saatler ve açık adres
Russell Hobbs: öbür aletler
Her kartta aletin üç sık görülen belirtisi yazılı.
-

Russell Hobbs Ütü
Kazan pompası sessiz · Fazla ısınıyor, kumaş parlıyor ya da kavruluyor · Kablo kıpırdayınca açılıp kapanıyor
-

Russell Hobbs Airfryer
Çalışınca sigorta iniyor · Ses normalden yüksek · Isı yok, yemek çiğ kalıyor
-

Russell Hobbs Mutfak robotu
Kısa kullanımda motor kokusu · Çalışırken sarsıntı ve ses · Kullanım sırasında aniden duruyor
Russell Hobbs resmi hattı
Numara üreticinindir; Assist Grup Servis'e ait değildir.
Bu aletler Assist Grup Servis'in kapsamı dışında; onarım ve garanti için üreticinin destek hattına bakılır.
- Marka
- Russell Hobbs
- Resmi hat
- 0850 215 25 35
- Kaynak
- tr.russellhobbs.com
Denizli için öbür sayfalar
Bölgeye ve alete bağlı öbür sayfalar burada listelenir.
Sık sorulanlar
Soruya basınca cevap açılır.
Denizli'de Russell Hobbs kahve makinesi için Assist Grup Servis'e talep açılır mı?
Hayır; küçük aletler bu servisin kapsamına girmez.
Russell Hobbs kahve makinesi onarımı ve garantisi üreticidedir; Denizli adresindeki alet için Russell Hobbs destek hattı aranır. Numara ve kaynağı bu sayfada.
Üreticiye ulaşmadan önce elde bulunması gerekenler:
Model ve seri numarası (etiketten), satış belgesi ve ölçü dışı değerin başladığı gün.
Bu üç bilgi hazır olunca konuşma kısalır.
Denizli adresinden üretici aranınca süreç şöyle ilerler:
Hat önce modeli, ardından Denizli adresini öğrenir; sonra aletin Denizli içindeki bir yetkili noktaya mı bırakılacağını, kargoyla mı yollanacağını söyler.
Seçimi üretici yapar.
Russell Hobbs kahve makinesi hangi ölçü dışı değerlerle sık karşılaşılır?
Sık görülenler: ekranda yanıp sönen simge; pompa çalışıyor, fincana kahve gelmiyor; kahve ılık çıkıyor; akış damla damla geliyor, kireç uyarısı açık.
Bir kısmı düzenli temizlikle düzelir; kontrollerden sonra da sürüyorsa üreticinin birimine başvurulur.
Onarım rakamının kimden ve ne zaman öğrenileceği:
Rakamı, aleti açan üretici birimi belirler.
Garanti sürüyorsa onarım üreticinin üstündedir; süre bitmişse inceleme tamamlanınca bir bedel çıkar; bu bedel yeni alet etiketiyle kıyaslanır.
Onarılan aletin garantisini kim verir?
Tamiri yapan üretici birimi kendi garantisini de verir; koşullar o servisin belgesinde durur.
Yeni alette yasal süre fatura tarihinden hesaplanır.