Küçük ev aleti · Russell Hobbs · Elazığ
Assist Grup Servis Elazığ'da Russell Hobbs airfryer: arızalar ve destek hattı
Russell Hobbs airfryer ölçü dışı değerlerinin bir kısmı bakımla geçer. Dönmezse Elazığ adresiyle Russell Hobbs hattı aranır.

Elazığ Russell Hobbs airfryer: ölçü dışı belirtiler
Telefonda aynı sözcükler geçiyorsa kayıt bu listeye göre açılır.
- Isı yok, yemek çiğ kalıyor
- Üst fan hareketsiz
- Ekran ve süre tuşları dokunmaya yanıt vermiyor
- Sepet takılı, cihaz başlamıyor
- Hazneden duman ve keskin koku
- Sepet kaplaması kalkıyor
- Çalışınca sigorta iniyor
- Ses normalden yüksek
Russell Hobbs airfryer'da duman ve yanık koku, ısıtıcıya damlayan yağdan gelir; aşırı ısı sigortası bu yüzden atmış olabilir. Kaplaması dökülen sepet ayrıca temin edilebilir. Bedel, yeni alım fiyatına yaklaşırsa yenileme seçeneği de masaya gelir. Sigortayı atan alet prize yeniden takılmaz.
Bu sayfanın işi ölçü dışı değeri tanıtmak: belirtiler, olası nedenler, bakım. Aletin hangi servise gideceğine üretici karar verir.
Aramadan önce
Gövde açılmadan- Yapışmaz kaplamaya metal maşa değmesin; temizlikte yumuşak sünger yeterlidir.
- Cihaz duvara yaslanmasın; arkadan çıkan sıcak hava dağılmalıdır.
- Hazne soğumadan suya girmesin; rezistans bölmesi ıslatılmasın.
- Pişirme bittiğinde sepet ve kap ayrı ayrı yıkanır; dipte kalan yağ bir sonraki çalışmada duman üretir.
Üretici servisinin baktığı noktalar
Şüphelenilen parça hatta söylenebilir.
- Dokunmatik panel ve kontrol kartı
- Sepet emniyet anahtarı
- Isıtıcı ve termik sigorta
- Fan motoru
Elazığ adresinden üreticiye
Aramadan önce hazır olması gerekenler.
Bu ekranda teslim noktasının adresi bulunmaz; Elazığ için güncel listeyi üretici tutar. Hatta Elazığ adresini söylemek yeterlidir.
Tüketici hakları
Yasal garanti süresi, faturadaki teslim tarihinden akmaya başlar. Tamir, kanunda öngörülen süreyi aşarsa ürünün değiştirilmesi ya da bedelin geri istenmesi hakkı doğar.
Onarıma değmiyorsa
Tamire değmeyecek alet için yol geri kazanımdır; Elazığ genelinde belediye noktaları ile mağaza kutuları bu aletleri alır.
Hazırlık
- Ulaşılabileceğiniz saatler ve açık adres
- Model ve seri etiketi (çoğunlukla tabanda ya da haznenin içinde)
- Fatura ya da garanti belgesi; satış tarihi garantinin hâlâ geçerli olup olmadığını belirler
- Ölçü dışı değerin ilk görüldüğü tarih ile hangi kullanımda belirdiği
- Düşme, ıslanma, önceden açılma: aletin geçmişi
Russell Hobbs: öbür aletler
Her kartta aletin üç sık görülen belirtisi yazılı.
-

Russell Hobbs Kahve makinesi
Değirmen sıkışıyor, çekirdek kırılmıyor · Buhar çubuğu buhar vermiyor · Türk kahvesi makinesinde köpük taşar, pişirme hiç bitmez
-

Russell Hobbs Ütü
Fazla ısınıyor, kumaş parlıyor ya da kavruluyor · Kablo kıpırdayınca açılıp kapanıyor · Kumaşta pas rengi leke
-

Russell Hobbs Mutfak robotu
Hazne takılı, devre açılmıyor · Hız kademesi değişince devir aynı · Hazne tabanından sızıntı
Russell Hobbs resmi hattı
Numara üreticinindir; Assist Grup Servis'e ait değildir.
Bu aletler Assist Grup Servis'in kapsamı dışında; onarım ve garanti için üreticinin destek hattına bakılır.
- Marka
- Russell Hobbs
- Resmi hat
- 0850 215 25 35
- Kaynak
- tr.russellhobbs.com
Elazığ için öbür sayfalar
Bölgeye ve alete bağlı öbür sayfalar burada listelenir.
-
- Elazığ: airfryerbütün markalar
- Russell Hobbs airfryerTürkiye geneli
- Elazığbeyaz eşya, kombi, klima, televizyon
-
Elazığ ilçeleri
Sık sorulanlar
Soruya basınca cevap açılır.
Elazığ'da Russell Hobbs airfryer için Assist Grup Servis'e talep açılır mı?
Hayır; küçük aletler bu servisin kapsamına girmez.
Russell Hobbs airfryer onarımı ve garantisi üreticidedir; Elazığ adresindeki alet için Russell Hobbs destek hattı aranır. Numara ve kaynağı bu sayfada.
Russell Hobbs airfryer garantisi dolduysa yol ne?
Yol aynıdır: önce üreticinin hattı aranır; tutar alet incelendikten sonra söylenir.
Rakam yeni aletin fiyatına çok yaklaşırsa yenileme de seçenek olur.
Elazığ adresinden üretici aranınca süreç şöyle ilerler:
Hat önce modeli, ardından Elazığ adresini öğrenir; sonra aletin Elazığ içindeki bir yetkili noktaya mı bırakılacağını, kargoyla mı yollanacağını söyler.
Seçimi üretici yapar.
Russell Hobbs airfryer hangi ölçü dışı değerlerle sık karşılaşılır?
Sık görülenler: sepet takılı, cihaz başlamıyor; hazneden duman ve keskin koku; sepet kaplaması kalkıyor; çalışınca sigorta iniyor.
Bir kısmı düzenli temizlikle düzelir; kontrollerden sonra da sürüyorsa üreticinin birimine başvurulur.
Onarım rakamının kimden ve ne zaman öğrenileceği:
Rakamı, aleti açan üretici birimi belirler.
Garanti sürüyorsa onarım üreticinin üstündedir; süre bitmişse inceleme tamamlanınca bir bedel çıkar; bu bedel yeni alet etiketiyle kıyaslanır.
Onarılan aletin garantisini kim verir?
Tamiri yapan üretici birimi kendi garantisini de verir; koşullar o servisin belgesinde durur.
Yeni alette yasal süre fatura tarihinden hesaplanır.